Reel Rock 8 filmas Rīgā

Information

The event is not only for RiGA OPEN participants, but for anyone enjoying mountains and adventures.
Since secret place has limited capacity in order to get to the event
you have to e-mail: nr@apollo.lv or call + 371 29403822

Infomācija

Pasākums ir domāts ne tikai Riga OPEN dalībniekiem.
Tā kā slepenās vietas ietilpība ir ierobežota, lai nokļūtu šajā pasākumā Jums
jāraksta e-pastā: nr@apollo.lv vai jāzvana pa tālr. +371 29403822.

REEL ROCK 8 FILMAS

Pasaulē labāko alpīnisma un piedzīvojumu filmu ikgadējā turneja. Šogad 4 filmas:

Sensejs (The Sensei)

The Sensei

Četrdesmit trīs gadus vecais Juji Hirajama ir viena no lielākajām mūsdienu alpīnisma leģendām. Neilgi pirms aiziešanas no šī sporta veida viņš plāno izpildīt vērienīgu pēdējās gulbja dziesmas misiju, lai iespaidīgā Kinabalu kalna virsotnē Borneo salā īstenotu projektu, kas būs viens no grūtākajiem uzdevumiem viņa dzīvē. Taču vispirms viņam jāatrod īstais partneris. Daniels Vudss ir jauns amerikāņu puisis, kas nodarbojas ar bolderingu un ir viens no fiziski spēcīgākajiem cilvēkiem alpīnisma pasaulē, taču viņam trūkst pieredzes kalnos. Daniels dodas uz Japānu, lai pierādītu sevi Hirajamam, un neparastais duets var doties sava mūža iespaidīgākajā ekspedīcijā.

Spriedze: Ueli Steks un sadursme uz Everesta (High Tension: Ueli Steck and the Clash on Everest)

High Tension: Ueli Steck and the Clash on Everest

Šogad visā pasaulē Everesta vārds ziņu virsrakstos parādījās brīdī, kad vienam no spēcīgākajiem alpīnisma duetiem, Ueli Stekam un Simonam Moro, ceļā pa jaunu maršrutu uz augstāko un apmeklētāko virsotni pasaulē 2. nometnē uzbruka saniknotas šerpas. Baidoties par savām dzīvībām, alpīnisti pameta kalnu, bet šis incidents radīja sašutumu un dusmu pilnus savstarpējus apvainojumus. Kritika tika vērsta pret visiem – šerpām, rietumvalstu alpīnistiem, tūrisma uzņēmumiem un pat leģendāro kalnu. Šī savādā notikuma dēļ REEL ROCK sazinājās ar alpīnistu komandu un ieguva ekskluzīvu informāciju par to, kas un kāpēc tur notika.

Akmens meistari (The Stonemasters)

The Stonemasters

Sender Films pašlaik strādā pie dokumentālās filmas par samērā neparasti domājošiem alpīnistiem Josemitu pēdējo 50 gadu laikā. Filma, kuras pagaidu nosaukums ir Ielejas sacelšanās (Valley Uprising), atdzīvina visas leģendas − no Rojala Robinsa neaizmirstamās cīņas ar Vorenu Hārdingu līdz pat leģendārajai ar narkotikām pielādētās lidmašīnas avārijai 1977. gadā un pieaugošajai spriedzei starp alpīnistiem un nacionālā parka reindžeriem. Šā gada REEL ROCK filmu turneja sniegs ieskatu filmā, kas veltīta Džima Bridvela un „Akmens meistaru” seksa, narkotiku un rokenrola ērai.

Drosmīgā meitene (Spice Girl)

Film Spice Girl

Apvienotajā Karalistē alpīnisms izceļas ar tā stingro un tradicionālo ētiku, kur jaunie alpīnisti, kas riskē ar visu, lai pierādītu savu drosmi, apgūst bīstamus maršrutus un dzīvo sīvā konkurencē. Tā pavisam noteikti ir pēdējā vieta, kurā jūs varētu iedomātos jauku, smalku un gaišmatainu meiteni, kas visiem puišiem liek nokaunēties par sevi, taču Heizela Findleja to spēj! Heizela ir pirmā sieviete, kas kāpusi pa Lielbritānijas 9. sarežģītības pakāpes (īpaši sarežģītiem, īpaši bīstamiem) maršrutiem un ir nestabilu klinšu, samērā grūti lietojama aprīkojuma un izteikti sarežģītu maršrutu lietpratēja. Pēc dažnedažādu jūras klinšu pievārēšanas Apvienotajā Karalistē viņa apvienojas ar Emīliju Heringtoni un dodas iekarot milzīgo un mežonīgo Tarijas aizu Marokā.

Producentu kompānijas: Sender Films, Big UP Productions.
Piedalās: Yuji Hirayama, Daniel Woods, Ueli Steck, Simone Moro, Hazel Findlay, Emīliju Heringtoni, The stonmasters.

Filmas angļu valodā, bez subtitriem.

Statistics

GroupCount
A F28
A M49
BC F16
BC M23
DE F30
DE M43

Support