Aizritējušas 28. Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā

28. Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā

2016.gada 16.aprīlī Garkalnes mežā norisinājās 28. Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā. Šogad piedalījās 32 komandas pārstāvot Rīgu, Jelgavu, Bausku, Misu, Jēkabpili, Ādažus, Sēju, Rudzātus, Mālpili un Druvu.

Sacensības notika tūrisma kontroles kombinētajā pārgājienā (3-9km), kurā tikā iekļauti tūrisma tehnikas, orientēšanās un novadpētniecības uzdevumi. Visas komandas finiša uzdevumā tika pie kopbildes – par godu “Rīgas Skolēnu pils” 75.gadu jubilejai ar savu ķermeni bija jāizveido burti RSP.

 Tā ar nedaudz saules, lietus, daudz putnu čalām un vēja aizritēja Rīgas Skolēnu pils Jubilejas gadam veltītās sacensības “28.Rīgas atklātās sacensības sprota tūrismā”.

 

Par sacensību 1.vietu ieguvējiem kļuva:

  • visjaunākajā grupā – BJC Junda / "Remoss” komanda;
  • jaunākajā grupā – Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas komanda;
  • vidējā grupā – Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas komanda;
  • vecākā grupā – BJC Junda / "Remoss” komanda;
  • pieaugušo grupā – BJC “Daugmale” komanda.

Sacensības organizēja Bērnu un jauniešu centrs “Rīgas Skolēnu pils” sadarbībā ar Latvijas Alpīnisma savienību, Latvijas Jaunatnes sporta tūrisma federāciju, biedrību “Stratus Z”.

Sacensību finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departments un Latvijas Alpīnisma savienība.

 

Paldies par atsaucību Garkalnes novada domei un Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošās skolas direktoram Laimnesim Bruģim!

Paldies visiem sacensību tiesnešiem un dalībniekiem. Tiekamies 29.Rīgas atklātajās sacensībās sporta tūrismā, 2017.gada 22.aprīlī!

 

Inga Liepiņa
Sacensību galvenais tiesnesis
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
26525949

Izveidots 25 Aprīlis 2016
Skatīts: 7641
2024 Latvijas Alpīnistu savienība  
>>