BoulderLatvia pirmais posms noslēdzies.

No 25. februāra līdz 26. februārim norisinājās Kāpšanas sporta sacensības “BoulderLatvia” jeb Latvijas Boderinga kausa izcīņas pirmais posms, kas norisinājās Rīgā, BJC Daugmales sporta zālē. Sacensības piedalījās 110 dalībnieki no visas Latvijas un Igaunijas.

Sestdien, 25. februārī

Distances tika sagatavotas pieaugušajiem. Kvalifikācija jeb priekšsacīkstes notika trīs setos,  lai 42 dalībnieki no BJC Daugmale, Skala, Traverss, Lūzumpunkts, Petzl Latvia, Pontsikud (Igaunija) komandām 90 minūtēs tiktu galā ar 16 maršrutiem. Pēc kvalifikācijas 5 labākie dalībnieki sacentās finālā, kur tika noskaidroti pirmo trīs vietu ieguvēji sieviešu un vīriešu konkurencē.

Svētdien, 26. februārī

Norisinājās sacensības bērniem, jauniešiem un juniora vecuma grupām, kur piedalījās 68 dalībnieki no BJC Daugmale, FBC Dingo, BJC Rīgas skolēnu pils, SKALA, Traverss, Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas, Novadnieki komandām sacentās savās vecuma grupās. Sākotnēji dalībniekiem bija jāveic 15 distances. Pēc priekšsacīkstēm bērnu un jauniešu grupu 5 labākie kāpēji sacentās par medaļām meiteņu un zēnu konkurencē.  Ar rezultātiem var iepazīties zemāk LBK kauss 2017

Izveidots 28 Februāris 2017
Skatīts: 5744
2024 Latvijas Alpīnistu savienība  
>>